Jak się mówi – przyroda nie lubi pustki. Pustka nie jest również wskazana w kadrze piłkarskiej. 13 sierpnia, po zakończeniu sezonu, odeszli na piłkarską emeryturę Janek Tokarczuk (napastnik) oraz Rafał Klisiak (pomocnik). Tokarczuk wziął udział w 69 meczach, w trakcie których zdobył 19 goli. Tym bardziej szkoda, że odszedł już z drużyny. Mniejsze zasługi, ale nie mniejszą sympatię osiągnął Rafał Klisiak, który rozegrał 33 spotkania i zdobył 2 gole. Żaden z nich niestety nie zakwalifikował się nigdy do Xpert11.
Na ich miejsce manager klubu powołał dwóch młodych zawodników. Miejmy nadzieję, że znajdą swoje miejsce w klubie na dłużej.
Pierwszym z nich jest dziewiętnastoletni pomocnik – Tomizslav Drulak. Junior zaproponowany przez nowojantarską szkółkę piłkarską urodził się w Jantarze i od 13-go roku życia trenował piłkę nożną. Wreszcie trener trampkarzy uznał, że nadaje się do uczestnictwa w prawdziwych meczach.
Kolejnym nabytkiem Micronatora jest dwudziestolatek – Nicolae Vãtrai. Jest młodszym kuzynem naszego napastnika Mihaity Lãscãrescu. Ich ścieżka kariery jest niemal identyczna – ta sama szkoła, ten sam trener, ten sam agent no i teraz ten sam klub… i ta sama pozycja. Nicolae bowiem rozstawiony będzie w formacji ataku.
Oby nowy narybek Micronatora pozwolił mu święcić większe triumfy.